Dnevni arhiv: 24. 5. 2017

Aleksandar Tonić, svetovalec

Aleksandar Tonić je učitelj angleškega jezika na Osnovni šoli Toma Brejca, kjer je zaposlen od leta 2005. Poučuje učence v starosti od 8-15 let. Pri svojem delu se rad posveča diferenciaciji in individualizaciji v okviru didaktike angleščine. Ima večletne izkušnje pri delu z učenci s posebnimi potrebami in pri delu z učenci, ki pri učenju jezika dosegajo najvišje standarde znanja. Kot mentor študentom in študentkam je sodeloval s Pedagoško in Filozofsko fakulteto UL. Na šoli je deloval v državnih in mednarodnih projektih (Preizkušanje e-vsebin in e-storitev, e-Šolska torba, Erasmus+), svoje ideje za delo pri pouku pa je pogosto delil s svojimi prispevki na mednarordnih konferencah v Sloveniji, Srbiji in na Madžarskem.